O NAS
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą dewelopersko-budowlaną. Naszą domeną jest budowa domów jednorodzinnych, osiedli mieszkalnych oraz nowoczesnych obiektów użytkowych. Od samego początku działalności postawiliśmy sobie za cel, aby oferowane przez nas budynki spełniały wszystkie kryteria, tak by móc je nazwać „NAJLEPSZĄ OFERTĄ NA RYNKU” . Do najważniejszych czynników, które wpływają na duże zainteresowanie naszymi ofertami należą: lokalizacja inwestycji, zoptymalizowany projekt, wysoki standard wykończenia oraz nasza nieoceniona kadra pracownicza.

DOGODNA LOKALIZACJA

Każdą z naszych inwestycji staramy się zlokalizować w optymalnym miejscu dla docelowego klienta, aby zapewnić mu ciszę, spokój, możliwość aktywnego wypoczynku na łonie natury, ale też najszybszy z możliwych dostęp do pełnej infrastruktury komunikacyjnej, szkolnej oraz handlowej.

ZOPTYMALIZOWANY PROJEKT

Naszym priorytetem jest wznosić budynki zapewniając jego przyszłym użytkownikom niezbędną funkcjonalność pomieszczeń oraz komfort i odczucie mieszkania w przestrzennym domu. Wiele uwagi przywiązujemy do fazy projektowej, w której całą koncepcję rozpatrujemy wielopłaszczyznowo, stawiając siebie, jako potencjalnego mieszkańca, który docelowo stwierdza, że „lepiej się tego zaprojektować nie dało".
CO NAS
WYRÓŻNIA
  • ŁĄCZYMY WIEDZĘ TECHNICZNĄ, PROJEKTOWĄ I UMIEJĘTNOŚCI ZARZĄDZANIA
  • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG POŁĄCZONĄ Z INDYWIDUALNYM PODEJŚCIEM DO KLIENTA
JESTEŚMY ZARÓWNO DEWELOPEREM JAK I WYKONAWCĄ Posiadamy swój własny zespół budowlany
BUDUJEMY DOMY W KTÓRYCH SAMI CHCIELIBYŚMY MIESZKAĆ

WYSOKI STANDARD WYKONANIA

Naszym celem jest budować domy technicznie wyprzedzające konkurencję, dlatego wykazujemy się sporym zaangażowaniem w doborze solidnych i sprawdzonych materiałów oraz nowoczesnych rozwiązań technicznych. Działania te dają nam jednak wielką satysfakcję, gdy finalnie możemy przedstawić klientowi dom w cenie rynkowej z dużo bogatszym wyposażeniem, niż inne oferty dostępne na rynku.

KADRA WYKONAWCZA

Największym atutem naszej firmy są jednak nasi pracownicy i wyspecjalizowane firmy kooperujące, bez których nie byli byśmy w stanie stworzyć tak dobrego produktu na rynku. Naszą silną stroną jest fakt, iż posiadamy młodą i szybko rozwijającą się kadrę inżynierską, która prześciga się w nowatorskich rozwiązaniach. Budynki stawiamy siłami naszych doświadczonych pracowników, nadzorowanych bezpośrednio przez fachowych brygadzistów, którzy czuwają aby podczas każdego z etapów budowy wszystko zostało należycie wykonane. Zwieńczeniem naszej drużyny są specjaliści z branż instalacyjnych, którzy z najwyższą starannością wykonują swój zakres prac.

TERAZ
REALIZUJEMY

OSIEDLE INTERHAUS PARK

okres inwestycji 2021 - 2023
  • - 8 domów w zabudowie bliźniaczej
  • - 14 lokali mieszkalnych

OSIEDLE POLANKA ZA STRZELNICĄ

okres inwestycji 2020-2022
  • - 21 domów w zabudowie bliźniaczej
ZAKOŃCZONE
INWESTYCJE