GENERALNE WYKONASTWO INWESTYCJI DEWELOPERSKICH

Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji budowlanych. Swoją pozycję na rynku gruntujemy od trzech pokoleń zyskując zaufanie Inwestorów. Jesteśmy rzetelnym Partnerem dzięki czemu precyzyjnie i na czas realizujemy wszystkie zadania prowadzące do ukończenia powierzonych nam zadań.

2 DEKADY DOŚWIADCZENIA

Razem zbudujmy marzenia!

O NAS

Po wielu udanych latach prowadzenia własnych działalności gospodarczych, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów i założyliśmy wspólnie firmę INTERHAUS. Decyzja ta okazała się „Strzałem w Dziesiątkę”. Wykorzystując doświadczenie i rzetelność naszych pracowników, których sami w dużej części wyuczyliśmy na kompletnych fachowców oraz zwiększone możliwości finansowe, które pozwalają nam sprawnie i bezpiecznie prowadzić powierzone nam budowy, firma nasza stała się jednym z najrzetelniejszych partnerów budowlanych.Do każdego z powierzonych nam zadań budowlanych podchodzimy indywidualnie. Możemy realizować inwestycje zarówno od fazy projektowej jak i realizować budowy na wcześniej przygotowanym projekcie. Zawsze w trakcie wycen szczegółowo analizujemy projekty, aby inwestorowi przedstawić najbardziej atrakcyjną ofertę. Dzięki przygotowaniu kilku alternatywnych wycen, klient ma możliwość wyboru najbardziej dla niego zoptymalizowanej oferty.

BUDUJEMY
TERAZ
REALIZUJEMY

OSIEDLE KRUSZEWNIA

okres inwestycji 2020 - 2021
  • - 6 bloków
  • - 123 lokali mieszkalnych
  • - 140 miejsc parkingowych

OSIEDLE INTERHAUS PARK

okres inwestycji 2021 - 2023
  • - 8 domów w zabudowie bliźniaczej
  • - 14 lokali mieszkalnych

OSIEDLE POLANKA ZA STRZELNICĄ

okres inwestycji 2020-2022
  • - 21 domów w zabudowie bliźniaczej
ZAKOŃCZONE
INWESTYCJE
ROZWIJAMY SIĘ
Gazele Biznesu 2017

JESTEŚMY LAUREATEM PRESTIŻOWEJ NAGRODY GAZELI BIZNESU 2017

Nagroda przyznawana nieprzerwanie od 2000 roku dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm bazując na najbardziej obiektywnych kryteriach - wynikach finansowych. Prowadząc własną działalność gospodarczą, jednego ze wspólników firmy INTERHAUS spotkało miłe wyróżnienie i w roku 2018 jego firma KRIS-BUD Krystian Nowaczyk została laureatem prestiżowej nagrody GAZELA BISNESU 2017.